Ünlü rapçi Sagopa Kajmer’e şok

19.07.2013

4 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer’e şok

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer'e şok

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer’e şok

Ünlü rapçi Sagopa Kajmer’e şok

17.07.2013 23:38 31,055 kez okunmuş

Sagopa Kajmer olarak bilinen ünlü rap sanatçısı Yunus Özyavuz Bakırköy’deki evinde gözaltına alındı.

İngiltere’den esrar tohumu sipariş ettiği iddiasıyla gözaltına alındığı ileri sürülen Kajmer, sağlık kontrolünden geçirildi.

İddiaya göre, Sagopa Kajmer, İngiltere’den siparişini verdiği paketi almak için kargo şirketine gelirken, bir görevli paketten şüphelenince durumu ihbar etti. Kendisi hakkında ihbar yapıldığını anlayan Kajmer, paketi almadan buradan uzaklaştı. Bunun üzerine devreye giren İstanbul Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, önce pakete el koydu ardından savcılık izniyle Kajmer’in evine baskın düzenledi. Pakette yapılan aramalarda esrar tohumları ele geçirildi. Bunun üzerine Sagopa Kajmer gözaltına alındı.

Yakalandıktan sonra bir süre Sirkeci’deki Gümrük Muhafaza Müdürlüğü’nde tutulan Kajmer daha sonra Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirildi.

KAJMER TWİTTER’DEN AÇIKLAMA YAPTI

Gözaltına alınan Kajmer, twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Gümrük ithali yasak eşya getirdiğim için beni şu an misafir ediyor birlikte iftar yapıyoruz. Birçok et yiyen çiçek, birçok biber türü tropikal bitki tohumu netten sipariş ettim, başıma bela oldu, gümrük yasasını okumadan. Siz hakkımda çıkan kötü yazılara aldırış etmeyin. Rahat olun” dedi.

ünlü rapçilerin sözleri,ünlü rapçi isimleri,ünlü rapçi öldü,ünlü rapçiler yabancı,ünlü rapçi sözleri

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: