Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Başladı

07.02.2014

5 Kişi Okumuş

0 Yorum

Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Başladı

Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Başladı

Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Başladı

Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Başladı

Başakşehir Belediyesi’nde çalışan Hizmet-İş Sendikası üyesi  112 işçiyi kapsayan 2. Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri 28 Ocak 2014 gününden itibaren görüşülmeye başlandı.

Başakşehir Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası İstanbul 4 nolu Şube Başkanlığı arasında yapılacak olan 2.toplu iş sözleşmesi ile ilgili görüşmeler, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Hizmet İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Ali Osman Kart ve diğer temsile yetkili personel ve sendika temsilcilerinin katılımıyla 28 Ocak 2014 günü saat 15:00’de başladı.

 

Toplantıda toplu İş sözleşmesinin ve sendikaların önemini vurgulayan Başkan Mevlüt Uysal ”Çalışanların şartlarının günümüz ekonomik şartlarına uygun seviyeye getirmek ve daha iyi hizmet vermek anlayışıyla yapılacak görüşmelerin hepimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Yapılan konuşmanın ardından sözleşme metninin ilk 4 maddesinin tutanağı taraflarca imzalanarak 2.Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerini başladı. 

toplu iş sözleşme görüşmeleri 2011,toplu iş sözleşmeleri görüşmeleri,2013 yılı toplu iş sözleşmesi görüşmeleri,toplu iş sözleşmesi görüşme süresi,toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 2013

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ