Sporda dereceler yine BSM’den geldi

03.02.2014

0 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sporda dereceler yine BSM’den geldi

Sporda dereceler yine BSM'den geldi

Sporda dereceler yine BSM’den geldi

Sporda dereceler yine BSM’den geldi

 

Müsabakalara Bahçeşehir Spor Merkezi (BSM)’nde hazırlanan Cenk Yavuz, İstanbul İli Kick Boks Teşvik Müsabakası Gençler’de İstanbul 3. sü oldu.

 

Başakşehir Belediyesi’nin hayata geçirdiği örnek projelerden olan Bahçeşehir Spor Kompleksi sağladığı imkânlar ve profesyonel hocaları ile şampiyonlar yetiştiriyor. Kick Boks sporuna Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir Spor Kompleksinde başlayan ve antrenmanlarını BSM Hocalarından İlyas Keskin ve Ramazan Budak ile gerçekleştiren Cenk Yavuz, İstanbul ili Kick Boks Teşvik Müsabakası Gençler’de 63,5 kilo Gençler Dalında İstanbul 3. sü oldu.

 

Bahçeşehir Spor Merkezi’nde bir yıldır antrenman yaptığını belirten Cenk Yavuz “Bahçeşehir Spor Merkezi’nde haftada 3 gün, 2 saat antrenman yapıyorum. Temizlik ve ortamdan çok memnunum. Hocalarım ve çalışanlar özverili ve burası çok güzel bir merkez. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra yine başka müsabakalara burada hazırlanacağım daha iyi başarılar elde etmek istiyorum” dedi.

 

Cenk Yavuz’un hocalarından Ramazan Budak, Cenk’in ilk katıldığı maç olduğunu ve tecrübe maçında bu galibiyeti elde etmesinin hem hocalarını hem de Cenk Yavuz’u motive ettiğini belirterek, “Bu Cenk’in ilk karşılaması ve karşılamanın heyecanı ortamın değişikliği gibi etkenlere rağmen böyle güzel bir derece elde etti. Bizlerde eksiklerimizi gördük. Bahçeşehir Spor Merkezi olarakprofesyonel sporcular yetiştirmeye çalışıyoruz. Cenk çok çalışkan bir öğrenci ve azimli bir sporcu. Kendisinden bundan sonra da güzel başarılar bekliyoruz” dedi.

 

Daha önce Başakşehir Belediyesi Bahçeşehir spor Kompleksinde antrenman yapan Zuhal Özkan’da İstanbul’da gerçekleştirilen Türkiye Kadınlar Vücut Geliştirme Şampiyonası’nda birinci olmuştu.

Bahçeşehir Spor Kompleksi

 

10.000m2’lik alan üzerine kurulu özel bir fitness ve yüzme kulübü olan Bahçeşehir Spor Merkezi çocuk ve yetişkinlere hizmet veriyor. Merkez’in fitness bölümü yaklaşık 850m2lik bir alana sahip. Komplekste; kan dolaşımını hızlandırıp yağ yakım sistemini çalıştıran cardiovaskuler egzersiz alanı, circuit egzersiz alanı, koruma ve şekillendirme programları için serbest ağırlık alanı, 25m uzunluğunda 6 kulvardan oluşan yarı olimpik yüzme havuzu, jakuzi ve çocuk havuzu, bay ve bayanlara özel  tasarlanan Türk hamamı, buhar odası, sauna ve kar çeşmesi, özel dinlenme alanları mevcut. Haftanın 7 günü yaklaşık 40 saatlik bosu, pilates, gymstick, spinning gibi derslerin yapıldığı özel zeminle döşenmiş ve yaklaşık 400m2 2 ayrı stüdyo, voleybol ve basketbol sahaları yer alıyor. Her yaştan sporcuya yüzme dersleri veriliyor. Ayrıca çocuklarıyla birlikte gelen sporseverler için çocukların eğlenceli vakit geçirebileceği çocuk gelişimi bölümü ve çocuk bakım ünitesi bulunuyor. Tesis bay, bayan kuaförü, cafe ve ücretsiz otoparkı ile Başakşehirli sporseverlere hizmet veriyor.

sportdata,sporday,spordan sonra ne yemeli,sporadic,spordas

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ