Sosyal projeleriyle örnek bir isim; Askeroğlu

27.11.2013

0 Kişi Okumuş

0 Yorum

Sosyal projeleriyle örnek bir isim; Askeroğlu

Sosyal projeleriyle örnek bir isim; Askeroğlu

Sosyal projeleriyle örnek bir isim; Askeroğlu

Sosyal projeleriyle örnek bir isim; Askeroğlu

Başakşehir Kent Konseyi kadın meclisi, öğrencileri için çarpan bir kalbi, Gülsen Askeroğlu’nu öğretmenler gününde ziyaret etti.

Engin tecrübesi ve öğretmenlik sürecinde yaşadığı unutulmaz anıları ile bir umman olan Askeroğlu Sosyal projelerde gösterdiği başarılarıyla da öğrencileri ve velilerin yüzünü güldüren bir isim.

 

Kadın Meclisi’nden anlamlı ziyaret

Başakşehir Belediyesi Kent Konseyi kadın Meclisi 24 Kasım Öğretmenler gününde 37 yıllını eğitime ve çocukların gelişimine adamış olan Gülsen Askeroğlu’nu ziyaret ederek öğretmen gününü kutladı.

 

Yeni projeleri üzerine konuştuk. Kadın Meclisi olarak Başakşehir halkı adına Öğretmenler gününü kutladık. Gülsen Askeroğlu’nun öğrencileri ve velileri için atan kalbi tüm öğretmenlere ilham olsun istedik.

Başakşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dr. Şaduman Kutay’ın önderliğinde gerçekleşen ziyarete kadın meclisi üyeleri katıldı. İMKB Alparslan İ.Ö.O’da gerçekleşen ziyarette Askeroğlu’na çiçek ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Kent Konseyi Kadın Meclisi üyeleri okul öğretmenlerine kahvaltı ikramında da bulundu.

 

Başakşehir Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Dr. Şaduman Kutay örnek öğretmen Askeroğlu ile tanışmalarını anlattı “Kar Tipi. Okullar tatil olmuş. Sokaklarda kimsecikler yok. Yoğun kar yağışı sebebiyle yolların kapandığı bir Başakşehir gününde emektar öğretmen Gülsen Askeroğlu belediyenin kapısında. Kimsesiz, yatalak bir hastaya umut ve çare götürmek için bizim yanımıza geldi. Bu vesile ile kendisiyle tanıştık.  Sımsıcak yüreğiyle, mağdur ve mazlum için pırpır atan kalbiyle iyiliklere yol bulmak, bir kişinin daha duasını almak için çabası ile örnek bir insan o. Kimsesize kimse, çaresize çare, hastaya ilaç, insana ilgi ve sevgi için çırpınan bir yürek. Başarıları ve azmi hepimize örnek olmalıdır” 

 

Meslek hayatı süresince pek çok sosyal sorumluluk projelerine de imza atmış olan ve  Ulu bir çınar gibi öğrencilerini koruyup kollayan Gülsen Askeroğlu yeni projelerini de anlattı “37 yıllık öğretmenim. Suruç’ta bir okulda başlayan öğretmenlik hayatım şimdi metropolün kıyısında bir okulda devam ediyor. Kördüğüm olmuş çözüm bekleyen sıkıntılarıyla kâh Anadolu, kâh İstanbul ama insan aynı insan. Ben her zaman kim için ne yapabilirimi kendime sordum. Benim lügatinde durmak yok. Ben her zaman çözümün bir parçası olmayı aklına koymuş birisiyim.”  

sosyal sorumluluk projelerine örnek,sosyal sorumluluk projelerine örnekler,sosyal sorumluluk projeleri örnekleri fiyatları,sosyal sorumluluk projeleri örnekleri,sosyal projeleri örnekleri

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ