‘Sağlıklı Yaşam Okulu’ seminerleri sona erdi

28.03.2014

0 Kişi Okumuş

0 Yorum

‘Sağlıklı Yaşam Okulu’ seminerleri sona erdi

Başakşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Sağlıklı Yaşam Okulu’ Seminerleri sona erdi.

 

Alanında uzman eğitmenler tarafından, hafta da bir verilen ve 5 hafta süren eğitimlerde; Kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı, beslenme ve diyet, psikiyatri gibi alanlarda katılımcılara bilgiler aktarıldı.

 

Necdet Yıldırım Bilgievi’nde düzenlenen eğitimler, 12 Şubat’ta başladı, 12 Mart tarihinde son buldu. Başakşehir Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Medipol Üniversitesi Hastanesi doktorları tarafından verilen eğitimlere ilçe’de ikamet eden hanımlar yoğun ilgi gösterdi.  

Seminerler sonunda katılımcılara, adlarına düzenlenen katılım belgesi ve kişisel bakım ürünlerinin yer aldığı bir çanta hediye edildi.


‘Tüm bilgileri bir arada buldum’ 

‘Sağlıklı Yaşam Okulu’ Seminerlerine katılan hanımlar, eğitimleri değerlendirdi. 


Elif Demirel: “Eğitimlere sürekli katıldım ve hamilelik sürecimde bana çok yardımcı oldu. Bilmediğim ya da yanlış öğrendiğim konular olduğunu anladım, birçok faydalı bilgiyi kazanmış oldum.”


Hilal Akkılıç: “Ben daha öncede çocuk gelişimi üzerine eğitim almıştım ama bilgilerimi tazelemek adına yinede katılmak istedim. Hamileliğim daha çok yeni ama hem kendim hem de bebeğim için bir tekrar oldu. Evde olunca her zaman bir şeyler okuyamıyorsun ya da ilgilenemiyorsun. Tüm bilgileri bir arada bulabileceğim çok faydalı bir eğitim oldu teşekkür ediyorum.”


İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ