Rutinleri kırın!

15.11.2012

15 Kişi Okumuş

0 Yorum

Rutinleri kırın!

Seksi görünmekten çekinmeyin
Şunu bilin: Bir kadının seksi vucuduna bakmak, erkeğin aklını başından alır. O yüzden yatak odanızın ısısını yükseltmek istiyorsanız, soyunup giyinirken sizi seyretmesine izin verin.

Bir diğer tüyo da, sevişirken ışikları açık tutmanız. ‘Erkeklerin büyük çoğunluğu ışıklar açıkken sevişmeyi tercih eder. Çünkü bu onlara sizi rahatça seyretme olanağı verir.

İnci kolyeyi hissedin
Bir inci kolyeyi önce aromatik yağ sürdüğünüz elinize alın. Sonra karın ve göğüs bölgesinde dolaştırın. Son olarak hassas bolgelerine yuvarlayın.

İncilerin yumuşaklığı cildinde hafif bir gıdıklanma hissi yaratacaktır. İinci sıcaklığı muhafaza edem bir cisimdir. Onlarla cildine ne kadar çok dokunursanız, o kadar cok ısınıp sıcaklık hissi verir.

Önsevişmeyi uzatın
Önsevismeyi atlamak veya onu aceleye getirmek bir çok kültürde kabul edilmez bir davranış. Seks sırf yatağın içinde düşünülmemeli. Gerçek bir sevgili, ilişkiye girmeden önce de partnerini zevkin doruklarına ulaştırabilir.

Sevişmeleriniz daha romantik olsun
Duygu dolu, romantik bir dekorda aşkın bambaşka olduğunu bilmelisiniz. İlk önce telefonların fişini çekin, kimse sizi rahatsız etmesin.

Ortamı fazla değil, ama loş bir ışıkla aydınlatın ki, göz teması kurmak mümkun olsun. Birbirinizin gözlerine bakabilmek, sevişme sırasında birbirinize daha yakın hissetmenize yol açar.

Yüzünüzü ona dönün
Sevgiliniz sırtüstü yatarken, yüzünüz ona dönük şekilde üzerine çıkın. Derinlik ve hız kontrolü tamamen elinizdedir. Yani kendi zevkiniz için sevgilinizi kullanmış olursunuz (ki erkekler buna bayılır) Üstelik gözlerinin önünde göğüslerinizin olması onu gorsel anlamda daha fazla uyaracaktır.

Yatakta ne istediginizi anlatın
Sevgiliiniz vücudunuzun bütün sıcak noktalarını keşfetmiş olsa da, sevdiğiniz bazı haraketleri es geçiyorsa, doyumsuzluğa uğramanız doğal. Kimi uzun öpüşmelerden hoşlanır, kimi yastık oyunlarindan, kimi ise belli bir yerine dokunulmasından.

Beğendiğiniz şey ne olursa olsun, onu istediginiz kadar elde edemediğinizde, mutsuz, hatta sinirli ve gergin olabilirsiniz. İsteklerinizi uygun bir dille ifade etmenin bir yolunu bulmalısınız. Kulağına uygun bir tonla isteğinizi fısıldamak kolay bir çözüm olabilir.

Fantezilerilerini hayata geçirin
Her erkek fantezi kurar ve bunları gerçekleştirmek ister. Siz neden yaratıcılığınızı ortaya koymuyorsunuz? Sizi memnun etmek için elinden geleni yapacağına eminiz. En derin seks arzularınızı partnerinize anlatmaktan çekinmeyin. Göreceksiniz aldığınız zevk ikiye katlanacak.

Çılgın seksi deneyin
Yavaş yavaş rutine girdiğinizi hissettiğinizde, tabu yerlerde seks yapmak, seks oyuncaklarıyla tanışmak veya farklı fanteziler denemek aşkınıza kaybettiğiniz heyecanı geri getirecektir. Erkekler yeniliklerden daima hoşlanırlar. Konforlu bölgenizden çıkmak zor olsa da, arada sırada yeni hisler denemelisiniz. Yaramazlık iştahını kabartmak istiyorsanız, rutin seksinize yenilikler getirebilirsiniz. Örneğin göğüslerinize bal sürebilirsiniz.

ekolay.net

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ