24 Kasım 2012'da eklenmiş, 113 kişi görüntülemiş
Pelin Elektronik ve Uydu Sistemleri- Başakşehir
Adres : Tümsan 2 San.Sit.C Blok Kat.1 No:26 Başakşehir / İST.
Telefon : 0212 486 35 88 - 89
Faks : -
E-Posta : pelin@pelinelektronik.com
Websitesi : http://www.pelinelektronik.com

Pelin Elektronik ve Uydu Sistemleri- Başakşehir

GOLD FİRMA

Pelin Elektronik, 2002 yılında Dijital Uydu sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.
Uydu,Güvenlik Sistemleri çözüm ve ürün satış faaliyetleri ile müşteri taleplerini karşılamaktadır.

Sorun Değil Çözüm Üretiyoruz

Hizmetler

Merkezi Uydu Dağıtım (Multiswitch – Santral) Sistemi

Gün geçtikçe gelişen televizyon yayıncılığı sayesinde uydu antenleriyle yüzlerce kanal seyredilmektedir.

Artık daire sakinleri daha fazla TV kanalını, daha iyi bir görüntü kalitesi ile seyretmek istemektedir.

Bunun için çatıya veya balkona her daire sakini için ayrı uydu anteni bağlanmaktadır. Bu da binanın çatısına daha çok insan çıkmasına ve çatıya zarar verilmesinin yanı sıra balkonlara takılan antenler ile binanın estetik ve çevresel çirkinliğine yol açmaktadır.

Birçok insanın ve ailenin beraber yaşadığı apartman gibi bir yapıda tüm olarak kullanılan şeyler gibi,anten sistemi de ortak olarak kullanılmalıdır diye düşünüyoruz.

Kurduracağınız merkezi uydu anten sistemiyle hem uydudan yüzlerce dijital TV kanalını, hem de yerel antenlerle seyredilen TV kanallarını bölgenizdeki vericilerin gücü nispetinde seyredebilirsiniz . Kurduracağınız bu sistemle DVB-T ve HD yayınlarının alınması için alt yapınızı hazırlamış olursunuz ve çatıya çıkıp tekrardan anten bağlanmasına gerek kalmayacağı için binanızın çatı masraflarından da kurtulmuş olacaksınız.

Ayrıca kapı önüne veya dilediğiniz yerlere taktıracağınız kameralar bu sisteme entegre edilerek binanızın ve sitenizin güvenliğini de sağlamış olacaksınız.

Sizin için hazırlanan bu teklifte merkezi uydu anten sistemleriyle ilgili bilgiler bulacaksınız. Sitemizdeki bilgileri yetersiz bulursanız 0212 486 35 88 Nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

——————————————————————————–

Nasıl Güvenlik Önlemi Almalıyız

EV HIRSIZLARINA DİKKAT !

Evden çıkmadan önce kapı ve pencerelerinizi kapatmadan ve kilitlemeden çıkmayınız. Dalgınlıkla kapı üzerinde anahtar unutmayınız.

· Evden uzun süreli ayrılacaksanız veya tatile çıkacaksanız, kapı komşunuza ne zaman döneceğinizi, gideceğiniz yerin adres ve telefonunu bırakınız.

· Evinizden uzun süreli ayrıldığınızda, değerli eşya ve mücevherlerinizi güvendiğiniz birisine emanet ediniz veya yanınıza alınız, yada banka kasasına koyunuz.

· Kısa süreli bile olsa komşunuza gittiğinizde mutlaka kapınızı kilitleyiniz.

· Akşam dışarıya çıktığınızda 3-5 saat sonra dönecekseniz, evinizin ışıklarından bazılarını, televizyon veya radyonuzu açık bırakınız.

· Seyyar satıcı, pazarlamacı, dilenci, falcı, bohçacı, temizlikçi, tamirci, Elektrik görevlisi, depremde zarar gören evleri tamir görevlilerini beklemiyorsanız içeri almayınız.

· Evinizin zili çalındığında, tanımadığınız birini soran şüpheli şahısları eşgali ile birlikte hemen polise bildiriniz.

· Apartman giriş kapısını sürekli kapalı tutunuz.

· Apartman giriş kapısı ziline basıldığında zil çalanı tanımıyorsanız kapı otomatiğine basmayınız.

· Kapı zili basıldığında mercek deliğinden bakınız. Tanımadığınız birisi ise şüpheli bir durumu varsa kapıyı açmadan eşgalini Polise bildiriniz.

· Hırsızlar gündüzleri genelde kapıları sert bir cisimle kırarak evlere girerler. Kapı kırılma gürültüsü duyduğunuzda komşunuzun kapısını kontrol ediniz.

· Rasgele takılan Çelik Kapıların, levye, kriko vb. aletlerle zorlanıp eve girilebileceğini unutmayınız.

· Özellikle yaz aylarında zemin kat ve birinci katta oturuyorsanız; pencere ve balkon kapılarını açık bırakmayınız. Eğer açık bırakmak zorundaysanız para, altın, cep telefonu gibi kıymetli eşyalarınızı evinizin gelişigüzel yerlerine bırakmayınız.

· Hırsızların pencereleri tornavida gibi aletlerle birkaç saniyede açtıklarını unutmayınız.Zemin kat, birinci kat veya hırsızın girebileceği yükseklikteki pencere ve balkon kapılarına demir parmaklık yaptırınız.

· Çatı katlarındaki banyo, tuvalet pencerelerinden ve havalandırma boşluklarından hırsızın eve girebileceğini unutmayınız.

· Evinizdeki küçük televizyon, müzik seti ve çelik para kasası gibi eşyaların hırsızlar tarafından çarşaf veya battaniyeye sarılarak çalındığını unutmayınız. Bu şekilde eşya taşıyanları gördüğünüzde hemen polise bildiriniz. Evinizdeki küçük çelik para kasalarını, evinizin gizli bir yerine monte ederek saklayınız.

· Hırsızlar eve girdiklerinde ilk önce yatak odalarını karıştırırlar. Kıymetli eşyalarınızı evin daha değişik yerlerine saklayınız.

· Tatile gittiğinizde veya uzun süreli evinizden ayrıldığınızda posta kutunuzun anahtarını komşunuza bırakmayı unutmayınız. Hırsızlar öncelikle posta kutusu evraklarla dolu (elektrik faturası, su faturası vb.) olan daireleri seçerler.

· Semt pazarlarının kurulduğu günlerde o civarda bulunan evlerde o gün daha fazla hırsızlık olabileceğini unutmayınız.

· Hırsızların her türlü kasayı murç, matkap vb. aletlerle rahatlıkla açabildiklerini unutmayınız.Mümkünse kapınıza çift emniyetli kilit sistemi yaptırınız.

· Evinizin etrafında şüpheli birisini gördüğünüzde 155 Polis İmdat veya en yakın Polis Merkezine bildiriniz.

· Büyük sitelerde özel güvenlik görevlileri tutunuz.

· Evinizin etrafını ışıklandırınız.

· Hırsızlığı karşı evinizde bulunan kıymetli eşyaları sigorta ettiriniz.

· Evinize Alarm sistemi ve Güvenlik Kamerası taktırınız.

· Tüm bunlara rağmen evinizde hırsızlık meydana gelmişse telaşlanmayınız. Hiçbir şeye dokunmadan en yakın Polis Karakoluna bildiriniz.

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 7 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

BAŞAKŞEHİR 4. ETAP DİJİTAL KABLOLU YAYIN LİSTESİ

BAŞAKŞEHİR 4. ETAP DİJİTAL KABLOLU YAYIN LİSTESİBAŞAKŞEHİR 4. ETAP DİJİTAL KABLOLU YAYIN LİSTESİ KANAL ADI TÜR KANAL ADI TÜR KANAL ADI TÜR KANAL ADI TÜR Kanal D TV Erzurum Radyo RD Radyo Spor RD Power Türk FM RD D Shopping TV Trabzon Radyo RD Kon TV TV Number One FM RD NHK World TV 24 Haber TV Halk TV TV Radyo Klas RD Carton Net TV Karamel TV TV Kaçkar TV TV Armenia 1 TV Kocaeli Tv TV Radyo ABC RD Bereket TV TV BBC World News TV Anadolu Yurdum TV TV NTV Türkiye...

TOSKANA VADİSİ DİJİTAL KABLOLU YAYIN LİSTESİ

TOSKANA VADİSİ DİJİTAL KABLOLU YAYIN LİSTESİTOSKANA VADİSİ DİJİTAL KABLOLU YAYIN LİSTESİ KANAL ADI TÜR KANAL ADI TÜR KANAL ADI TÜR KANAL ADI TÜR Plus TV Smart Spor HD HDTV $ Cine5 TV Ajman TV D Shopping TV NBA TV HD HDTV $ Viva TV İnfinity TV Kanal D TV Smart 3D HDTV $ Show Radyo TV Noor Dubai TV Carton Net TV Dizi Smart HD HDTV $ Radyo Viva RD AL Rayyan TV King TV TV Eurosport HD HDTV $ Sky 360 TV Gear One TV Kocaeli TV TV Universal CH. HD HDTV $ RTL TV TV...