Özcan Deniz Bahçeşehir'de sahne aldı

28.03.2014

5 Kişi Okumuş

0 Yorum

Özcan Deniz Bahçeşehir'de sahne aldı

Her hafta birbirinden ünlü sanatçıları vatandaşlarla buluşturan Başakşehir Belediyesi bu hafta da Türk Pop ve Fantezi Müziğinin güçlü sesi Özcan Deniz’i Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi (BKSM)’de ağırladı.

 

Biletleri günler öncesinden tükenen konserin ev sahipliğini Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel yaptı. BKSM’nin tamamını dolduran 1300 hayranıyla birlikte parçalarını seslendiren Özcan Deniz, ayakta alkışlandı.


‘Sanatçı arkadaşlarım BKSM’yi çok övdü’ 

Ses sanatçılığı yanında yönetmenlik ve oyunculuğuyla da hayranlarının gönlünde taht kuran ünlü sanatçı, BKSM konserine alkışlarla çıktı. 11 yaşında sahnelerle tanıştığını söyleyen Sanatçı, “Bu güne kadar yaklaşık 20 senedir, 10 bine yakın konser verdim. Her seferinde aynı heyecanı hissediyorum. Sizlerle elektriğimiz uydu, beni şahane karşıladınız. Sinemadan dolayı sahnelere uzun süre ara vermek zorunda kaldım. Dilimizin pasını silmek içinde her fırsatı değerlendiriyorum. BKSM’de daha önce sahne almış olan sanatçı arkadaşlarımız burayı çok övdü. Bende çok merak ediyordum. Burada sizlerle birlikte olmaktan dolayı çok memnunum.” dedi.

 

Temposu bir an olsun düşmeyen konserde Özcan Deniz, 1992’de çıkarttığı ilk albümü ‘yine ağlattın beni’ den itibaren hafızalarda yer eden parçalarını seslendirdi.

 

BKSM konserine, yapmak lazım parçasıyla başlayan sanatçı konserde; son söz, nasip değilmiş, dön desem, aslan gibi, illallah, zorun ne benle aşk gibi parçaları hayranlarıyla birlikte seslendirdi.

 

Güçlü sesi ve sahne performansıyla göz dolduran sanatçı alkışlarla uğurlandı.


‘Özcan Deniz, çok yönlü bir Sanatçı’</strong

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ