Mustafa Ceceli’den BKSM’de unutulmaz konser

03.02.2014

4 Kişi Okumuş

0 Yorum

Mustafa Ceceli’den BKSM’de unutulmaz konser

Mustafa Ceceli’den BKSM’de unutulmaz konser

Mustafa Ceceli’den BKSM’de unutulmaz konser

Mustafa Ceceli’den BKSM’de unutulmaz konser

 

Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Mustafa Ceceli, Bahçeşehir Kültür ve Sanat Merkezi’nde verdiği konserde hayranlarıyla buluştu.

Sahne şovu ve başarılı performansıyla seyircilerden tam not alan Mustafa Ceceli, sevenlerine unutulmaz bir konser akşamı yaşattı. Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir’nde izlediği konserde seyirciler 1200 kişilik salona sığmadı.

 

‘Sevgilim, Bekle, Dön, Limon Çiçekleri, Söz Veremem, Eksik, Dünyanın Bütün Sabahları’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarını Başakşehirliler için seslendiren Ceceli’ye hayranları konserde hep bir ağızdan eşlik etti. Yeni albümünün müjdesini hayranlarıyla paylaşan Ceceli, şarkıların yanı sıra sahnede çaldığı enstrümanlardaki başarısıyla da hayranlarından büyük alkış aldı.

 

Salonu yapmaktan çok işler hale getirmek önemli 

Konser öncesi verdiği röportajda BKSM’de daha  önce de konser verdiğini ve salonu çok beğendiğini belirten sanatçı, “BKSM İstanbul’daki en güzel salonlardan birisi. Başakşehir’in de böyle bir kültür sanat merkezine sahip olması çok önemli. Ama daha önemlisi bu salonun boş kalmaması. Burada belediyenin her hafta düzenlediği etkinlikleri çok faydalı buluyorum.  Bu salona geçtiğimiz haftalarda Nilüfer, Fatih Erkoç, Zara geldi. Kim bilir daha ne güzel konserler var ilerleyen haftalarda. Salonu yapmak değil o salonu işler hale getirmek önemli.” dedi.

 

Kültür-sanat etkinlikleri vatandaşa verilen değeri gösterir

Belediyelerin kültür sanat etkinliklerinin önemine de değerlendiren ünlü sanatçı, Kültür sanat etkinliklerine değer vermenin ve bu hizmeti getirmenin yol yapmak, köprü yapmak, elektrik getirmek kadar önemli olduğuna dikkat çekerek; “Bu bölgede, Başakşehir, Bahçeşehir’de yaşayan vatandaşlarımızın bir konser etkinliği için 30-40 km giderek konser salonlarına ulaşması lazım. Siz bu etkinlikleri ayağına getirirseniz insanların bu onlara verdiğiniz değeri de gösterir. Bunu hem buradaki vatandaşa gösterdiği saygı sevgi hem de onlara kültür ve sanatı aşılama çabası olarak görüyorum. O yüzden özellikle Belediye Başkanımıza ve bu gecede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Konserde kendi şarkılarının ardından Ankara’nın Bağları ve Dım Dım Yar şarkılarını da seslendirerek, seyirciyi coşturan Ceceli’ye konser sonunda Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel , bir çiçek takdim etti. 

mustafa ceceli denizlide,mustafa ceceli sensiz olmaz ki,mustafa ceceli denizli konseri nerede,mustafa ceceli o deniz gözlerinden,mustafa ceceli denizli konseri video

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ