Milli Savunma Bakanı’nın oruç kazası

13.07.2013

0 Kişi Okumuş

0 Yorum

Milli Savunma Bakanı’nın oruç kazası

Milli Savunma Bakanı'nın oruç kazası

Milli Savunma Bakanı’nın oruç kazası

Milli Savunma Bakanı’nın oruç kazası

12.07.2013 18:04
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, TBMM Genel Kurulu’nda konuşma yapmadan önce bir yudum su içmek isteyince ortaya bu görüntüler çıktı.

Siyasilerin sık ısık yaşadığı oruç kazalarına bugün bir yenisi daha eklendi. TBMM Genel Kurul’unda askere darbeye yapmaya olanak sağlayan TSK iç Hizmet Kanununu 35. Maddesinin dair aldığı ‘Sözleşmeli Erbaş ve Er Kanunu ile bazı kanunlarda değişiklik yapılmasına ilşkin tasarını görüşmeleri için söz alan Bakan Yılmaz, oruç kazası yaşadı.

Konuşurken bir araya susayan Bakan Yılmaz oruçlu olduğunu unutarak, kürsüdeki suyu içti. AK Partili vekillerinin uyarması üzerine oruç olduğunu anımsayan Bakan Yılmaz, ‘pardon’ diyerek içtiği suyu tabağa tükürdü. Bir kavas gelerek kürsüyü temizlerken AK Partili sıralarından bazı vekiller Bakan Yılmaz’ı ‘Helal olsun’ diyerek teselli etti.

İslamın kurallarına göre; oruç tutan bir kimsenin unutarak yiyip içmesi orucu bozmuyor ancak aklına ilk geldiği anda yiyip içmeyi kesmesi gerekiyor.

milli savunma bakanının görevleri,milli savunma bakanının zam açıklaması,milli savunma bakanının görevleri kısaca,milli savunma bakanının adı,milli savunma bakanının adı nedir

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: