Mali Müşavirler, Milletvekili Dinçer'le buluştu

28.03.2014

3 Kişi Okumuş

0 Yorum

Mali Müşavirler, Milletvekili Dinçer'le buluştu

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer’in katılımıyla ilçede faaliyet gösteren Mali Müşavirlerle Teknoloji ve İnovasyon Merkezi (Living Lab)’da bir araya geldi. 

 

Her hafta farklı meslek gruplarının katılımıyla gerçekleşen yemekli toplantıların sonuncusuna Ak Parti İstanbul Milletvekili ve Eski Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın yanı sıra Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel ve çok sayıda Mali Müşavir katıldı.

 

Teknoloji ve İnovasyon Merkezi (Living Lab)’da, Milletvekili Dinçer ve Başkan Uysal’la bir araya gelen Mali Müşavirler mesleki sorunların çözümü için fikir alışverişinde bulundu.

 

‘Hizmetlerimizde adaletli davrandık’ 

Toplantıda konuşan Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, yerel seçimlerin önemine değindi, “Şahintepe’de yaşadığım bir olayla herkesin gündemle ilgilendiğini anladım. Sokak asfaltlama çalışması yaptığımız bir anda bir amcaya hizmetlerimizi sorduğumuzda ‘siz önce ülkeye bakın yol her zaman yapılır’ dedi. Önümüzdeki seçimlerin genel seçimlerin provası olduğu bir kez daha anlamış olduk.” dedi.

 

Yapılan hizmetleri de anlatan Başkan Uysal, konuşmasını şu şekilde sürdürdü, “Biz yeni bir ilçeyiz ve fiziki-sosyal olarak birbirinden farklı üç bölgemiz var. Planlı olan Başakşehir ve Bahçeşehir mahallelerimizin yanı sıra otuz yıldır hizmet alamamış bir orta bölgemiz vardı.  Biz beş yıllık süreçte, hizmet adaleti açısından orta bölgeye ağırlık verdik. 450.000 ton asfalt dökmüşüz. 30 yıllık bir mağduriyet ve hak gaspını önlemişiz. Başakşehir bölgesine parklar konusunda ciddi yatırımlarımız oldu, 120 dönüm araziye park yaptık. 398 milyon TL’lik bütçemizle, İstanbul’un en geniş bütçesine sahip ilçeyiz. 39 ilçe arasında yapılan vatandaş memnuniyet anketinde Başakşehir birinci ilçe olarak çıktı. Eksiğimiz yok mu tabii ki vardır ama daha güzelini yaparak daha memnun bir Başakşehir için çalışacağız.”dedi.

 

‘Living Lab projesini ve bu projenin hayata geçmesini çok önemsiyorum’

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ