Kanaltürk Yayından Kaldırılmış

14.01.2014

27 Kişi Okumuş

0 Yorum

Kanaltürk Yayından Kaldırılmış

İyi günler!
Yayın sisteminden KanalTürk kanalının kaldırıldığını öğrendik. Sebebi “Çoğunluk böyle istedi” deniyor. Peki bu çoğunluğu neye göre ölçtünüz açıkçası merak ediyor. Yani bir oylama mı yapıldı da böyle bir sonuca varıldı, yoksa bölgede yaşayanların yüzde 50’si dilekçe ile başvuruda mı bulundu? Bu “çoğunluğu” nasıl ölçütünüz, nasıl belirlediniz öğrenmek istiyorum.
Kanalın yeniden yayına dahil edilmesini istiyorum, bunun için dilekçe yazman gerektiği belirtildi, peki yayından kaldırılmasını isteyenlerden de dilekçe istendi mi? Bu sorunun da cevabını istiyorum.
Ayrıca madem “çoğunlukla” bu işler hallediliyor, o zaman bizde “Aidat ödemek istemeyenler” “çoğunluğunu” oluşturalım, kaldı ki bu konuda “çoğunluğa” çoğunluk seve seve katılır, ve aidatları ödemeyelim?
Madem birisi o kanalı izlemek istemiyor izlemesin, zorla mı izletiliyor? Rahatsızlığı olan arar RTÜK’e şikayette bulunur gerekeni ilgili kurum yapar. Siz ya tamamen tüm kanalları kaldırın yada tümünü serbest bırakın isteyen istediğini izler. Açıkçası merak ediyorum, CNN Türk, NTV kanallarını da bu çoğunluğun isteği üzerine kaldırabilecek misiniz? Yoksa aleyhinize haber yapacağından çekinerek uzlaşıya mı gideceksiniz?
Ben mecbur muyum birinsin keyfi ve isteklerine göre davranmak? Siz yönetim olarak “çoğunluğu” memnun etmek için değil tüm sakinlerin ortak memnuniyeti için çaba sarf etmeni gerek diye düşünüyorum.
Hakkım yendiği düşünüyorum ve gereken her türlü çalışmayı da başlatacağımdan sizi haberdar ediyorum.
Bu kararda “çoğunluğun” fikri değil de yönetimin şahsi tercihi ve keyfi davranışı gibi bir izlenim oluşuyor.
Keşke yönetim olarak bütün konularda bu kadar duyarlı olabilseniz.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ