İzmir’de toplu ulaşım bayramda yüzde 50 indirimli

13.07.2013

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

İzmir’de toplu ulaşım bayramda yüzde 50 indirimli

İzmir'de toplu ulaşım bayramda yüzde 50 indirimli

İzmir’de toplu ulaşım bayramda yüzde 50 indirimli

İzmir’de toplu ulaşım bayramda yüzde 50 indirimli

13.07.2013 10:07
İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı süresince toplu ulaşım araçlarında yüzde 50 indirim uygulanacağını açıkladı.

Ayrıca 8, 9 ve 10 Ağustos 2013 tarihlerinde kabristanlara ücretsiz otobüs seferleri yapılacak. İndirim düzenlemesi, Bakanlar Kurulu’nun bayrama ilişkin karar almasından sonra uygulamaya girecek.

Büyükşehir Belediye Meclisi’nde oybirliğiyle alınan karara göre yüzde 50 indirim toplu taşıma araçlarında, bayram süresince kentkartlı binişlerde geçerli olacak. Havaalanı seferi yapan otobüsler, yerleşke tarifesi, Baykuş seferler ve 3-5 kartlar ise indirimden faydalanamayacak. Ayrıca İzmir dışına gidecek yolcular için otogar bağlantılı hatlara ilave yapılacak.

ESHOT’un Ramazan Bayramı boyunca 08.00-16.00 saatleri arasında kabristanlara ücretsiz yapacağı ek seferler ise şöyle:– Karabağlar Kabristanı (Hareket: Bahribaba otobüs peronları)- Yeşilyurt Kabristanı (Hareket: Bahribaba otobüs peronları)- Soğukkuyu- Doğançay ve Örnekköy kabristanları (Hareket: Karşıyaka İskele önündeki otobüs peronları)- Bornova eski ve yeni kabristanları (Hareket: Gümrük-Şehit Fethi Bey Bornova otobüs peronları)- Hacılarkırı Kabristanı (Hareket: Gümrük-Şehit Fethi Bey Bornova otobüs peronları)- Buca eski ve yeni kabristanları (Hareket: Şirinyer Aktarma Merkezi)- Balçova Kabristanı (Hareket: Fahrettin Altay Aktarma Merkezi)- Aşağı Narlıdere Kabristanı (Hareket: Fahrettin Altay Aktarma Merkezi)

izmir toplu taşıma fiyatları,izmir'de toplu ulaşım,izmir toplu taşıma,izmir toplu ulaşım haritası,izmir toplu ulasim

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: