İşte PKK’nın yüzsüzlüğünün belgesi

22.07.2013

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

İşte PKK’nın yüzsüzlüğünün belgesi

İşte PKK'nın yüzsüzlüğünün belgesi

İşte PKK’nın yüzsüzlüğünün belgesi

İşte PKK’nın yüzsüzlüğünün belgesi

22.07.2013 09:26 14,042 kez okunmuş

Türkiye’ye verilen F.A.’nın herhangi bir eyleme katılmadığı anlaşılınca ailesine teslim edildi. Ancak PKK, oğlunun örgütün ‘imajına’ zarar verdiği gerekçesiyle babasından 50 bin TL istedi. Baba, borç toplayarak parayı denkleştirmeye çalışıyor.

Zaman gazetesinde yer alan habere göre, terör örgütü PKK’nın dağ kadrosuna her gün yeni katılımlar gerçekleşiyor. Propaganda faaliyetlerini sürdüren PKK, iş ve yeni bir gelecek vaadiyle gençleri dağa teşvik ediyor.

İHANETİN BEDELİ 50 BİN TL

Geçen yıl örgüte satıldığı ortaya çıkan çocuklardan F.A., Kandil’deki kamplardan kaçarak bir hafta önce Barzani’nin Peşmerge güçlerine teslim oldu. Habur Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye teslim edilen F.A., Diyarbakır Başsavcı Vekilliği tarafından ifadesi alındıktan sonra ailesine teslim edildi. Bunun üzerine terör örgütü, gencin babasını Beytüşşebap’ta bulunan Laleş Yaylası’na çağırarak oğlunun örgütün imajına zarar verdiğini, bu ‘ihanet’inin bir bedeli olacağını söyledi. Babadan 50 bin TL istendi.

AKRABALARINDAN BORÇ PARA TOPLADI

Terör örgütü, babanın arabasına da el koyarak parayı getirmemesi halinde otomobili ateşe verecekleri ve oğlunu alıp götürecekleri tehdidinde bulundu. Beytüşşebap Sanayi Sitesi’nde tamirci olarak çalışan baba parayı toplamaya çalışıyor. Babanın oğluna zarar verilmemesi için akrabalarından borç para topladığı öğrenildi. F.A.’nın geçen yıl terör örgütüne 2 bin dolar karşılığında verildiği ortaya çıkmıştı. Baba ise oğlunu kurtarmak için defalarca Kandil’e gittiğini ancak örgütün çocuğunu kendisiyle görüştürmediğini anlattı.

13 YAYINDAKİ ÇOCUK KANDİL’DEN KAÇTI

Şırnak’ın Silopi ilçesinde terör örgütü PKK’dan kaçan 13 yaşındaki çocuk, güvenlik güçlerine teslim oldu. Alınan bilgilere göre PKK’nın Kandil kampından kaçan bir çocuk Habur Sınır Kapısı’na geldi. Güvenlik güçleri tarafından ifadesi alınan çocuk, savcılığa çıkartıldı. 11 Temmuz’da da 8 terörist teslim olmuştu. Irak Kürdistan Demokrat Partisi yetkilileri tarafından Çalışkan Hudut Taburu Komutanlığı’na getirilen teröristlerden 4’ünün çocuk olduğu açıklanmıştı.

işten çıkış,işten çıkış kodları,işte gidiyorum sözleri,iştesosyal,işte benim zeki müren

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: