Işın Karaca'dan muhteşem konser

28.03.2014

3 Kişi Okumuş

0 Yorum

Işın Karaca'dan muhteşem konser

Başakşehir Belediyesi, Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Işın Karaca’yı hayranlarıyla buluşturdu. 

Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’de sahne alan Karaca, güçlü sesi ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerine unutulmaz bir gece yaşattı. Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel’in ev sahipliğinde gerçekleşen geceye Başakşehirliler yoğun ilgi gösterdi.


Karaca’dan ‘bir yolculuk hikâyesi’ 

Sempatik tavırları, esprileri ile izleyenlere eğlenceli bir gece yaşatan Işın Karaca yaklaşık iki saate yakın sahnede kaldı. Güçlü sesi, sahne performansıyla BKSM’de devleşen Işın Karaca, 2001 yılından bu güne kadar çıkartmış olduğu albümlerin unutulmaz parçalarını izleyenleriyle birlikte seslendirdi.

 

Konser öncesi yaptığı açıklamada BKSM’yi çok beğendiğini dile getiren sanatçı, “Bir yolculuk hikâyesi anlatacağız bu akşamda. Yaşadıkların, düne, bugüne dair duygularımı bu gece izleyenlere aktarmaya çalışacağım. BKSM olağanüstü. Bu denli güzel salonlarda her zaman şarkı söyleme şansımız olmuyor. Akustiği çok güzel. Bu salonu biz sanatçılara kazandıran Başakşehir Belediyesi’ne çok teşekkür ediyorum. Türkiye’nin ender güzel salonlarından birine sahipsiniz, çok şanslısınız.” dedi.

 

BKSM konserine ‘Uyanış’ parçasıyla başlayan Işın Karaca, gecede; yetinmeyi bilir misin?, sardı korkular, dilek taşı, sen aşk nedir bilir misin?, dert bende, ben anlamam, tutunamadım gibi sevilen parçalarını seslendirdi.


‘Bu gece kendimi çok özel hissettim’

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ