İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’ni ziyaret etti

24.11.2013

8 Kişi Okumuş

0 Yorum

İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’ni ziyaret etti

İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.'ni ziyaret etti

İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’ni ziyaret etti

İmam Hatip Müdürleri Emin Saraç İ.H.L.’ni ziyaret etti

 

Antalya’da eğitim veren 42 İmam Hatip Lise ve Ortaokul Müdürü Başakşehir M.Emin Saraç İmam Hatip Kompleksini ziyaret etti.

 

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kepez Belediyesi ve ÖNDER (İmam Hatip Liseleri Mezunları ve Mensupları Derneği)’in yapmış olduğu bir organizasyon ile Başakşehir‘e gelen Antalyalı İmam Hatip Lise ve Ortaokulu Müdürleri M. Emin Saraç İmam Hatip Lisesi’ni gezdi, İmam Hatip Lisesi Müdür Vekili Ertan Demirtaş’tan okul ile ilgili bilgiler aldı.

 

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü, Eğitim Öğretimden Sorumlu Şube Müdürü Hasan Tevke, Başakşehir M. Emin Saraç İmam Hatip Lisesi’ni çok beğendiğini belirterek, “Başakşehir İmam Hatip Okulu’nu çok büyük ve çok güzel bulduk. Her yerini dolaşmaya vakit yetmez. Çok güzel yapılmış. Samaniye Medresesi, Fetih Yurdu gibi eski eserler vardır, İnşallah burası da kalıcı bir eser olacak. Gelen arkadaşlarımız hepsi İmam Hatip Lise ve Ortaokul müdürleri. İstanbul’daki okulları inceliyoruz bakıyoruz. Başakşehir Belediyesini ve Başkanı Hemşerimiz Mevlüt Uysal’ı bu büyük eser için tebrik ediyoruz. ” dedi.

 

Okulun sınıflarını, konferans salonlarını, spor salonlarını, cep sinema salonlarını, yemekhane ve öğrenci yurdunu gezen müdürler okulu çok beğendiklerini ifade etti. 

imam hatip mezunları ne olabilir,imam hatip liseleri,imam hatip lisesi istanbul,imam hatip sözlük,imam hatipler

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ