Fatih Erkoç’tan unutulmaz bir konser

14.01.2014

2 Kişi Okumuş

0 Yorum

Fatih Erkoç’tan unutulmaz bir konser

Fatih Erkoç’tan unutulmaz bir konser

Fatih Erkoç’tan unutulmaz bir konser

Fatih Erkoç’tan unutulmaz bir konser

Romantik şarkılarının vazgeçilmez ismi Fatih Erkoç, Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM)’nde sahne aldı.

 

Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel’in ev sahipliğinde gerçekleşen ve biletleri günler öncesinden tükenen konsere Başakşehirliler yoğun ilgi gösterdi.

Erkoç, sahne performansıyla göz doldurdu

 

Ud sanatçısı babası Hasan Erkoç’un üç yaşındayken kendisine bir keman hediye etmesiyle müziğe erken yaşlarda başlayan sanatçı BKSM konserine ‘yana yana’ parçasıyla başladı.

Türkiye’de caz müzik denince ilk akla gelen isim olan Fatih Erkoç sırasıyla; ellerim bomboş, avuç içi kadar mutluluk yeter, gitme, oynatmaya az kaldı, ölüm gelir, tut ellerimi, kör kuyular, görmesem olmaz gibi parçalarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Erkoç, Türkçe parçalarının yanı sıra konserde İtalyanca parçalara yer verdi. Caz, rock ve Türk Sanat müziğinden de örnekler söyledi.

 

Sanatçı kendisini izlemeye gelen gelin ile damadı da konser sonunda sahneye aldı. Sahne performansıyla göz dolduran Fatih Erkoç, ayakta alkışlandı.

 
 
BKSM’de ikinci kez sahne alan sevilen sanatçı, konser öncesi yaptığı açıklamada: “Geçen senede bu sahnede konser vermiştim. Sahneyi ilk gördüğümde çok şaşırmıştım. Çok güzel bir sahne, kulis ve çok güzel bir seyirci vardı. Bu akşam onda dokuzu benim parçalarımdan oluşan bir repertuar hazırladık. Seyircilerin isteklerini de vakit oldukça seslendireceğim. Bu güne kadar 13-14 albüm hazırladım. Hepsini burada söyleyemeyeceğiz tabi ki. Sanatçılar için bir yerde buluşup bir şeyler paylaşabilmek her zaman olan bir olay değil. Hayranlarımızla buluşabilmek çok güzel bir duygu. Bunu ne kadar uzun tutabilirsek ve sık yapabilirsek o kadar güzel oluyor.”dedi.

 

Türk müziğinin usta isimlerinden Fatih Erkoç’a konser sonrasında Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel tarafından çiçek takdim edildi.

fatih erkoç tan okulları

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ