Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

06.12.2013

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

 

Başakşehir Belediyesi’nin en büyük katılımcısı ve destekçisi olduğu ‘Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF)’ İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı.

 

Bu sene 6.sı düzenlenen EYAF’ta; engelli vatandaşlara sunulan ve onların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler sergilenecek, projeler ve hizmetler tanıtılıyor.

 

Başakşehir Belediyesi standıİstanbul Fuar Merkezi Expo’da 11.Hol’de yer alıyor. Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) bu yıl 8 Aralık 2013 tarihine kadar gezilebilecek.

 

Engelsiz Yaşam Fuarı’na Başakşehir Belediyesi’nin yanı sıra pek çok belediye, dernekler, eğitim kurumları ve çok sayıda vatandaş katılıyor. EYAF’ta yine bu yıl; engelli vatandaşlara sunulan ve onların hayatlarını kolaylaştıracak birbirinden değişik proje, hizmet ve ürünler sergileniyor.

 

Ziyaretçiler Başakşehir Belediyesi’nin stantta kendileri için detaylı şekilde tasarlanmış mekânda özel bir organizasyonla ağırlanıyor. Sanatçı Ahmet Turan Şan’ın Belediye standında mini bir konser verdiği fuarın ilk gününde, karikatürist de ziyaretçilerin karikatürlerini yaptı.

 

08 Aralık Cumartesi günü 11.00-13.00 saatleri arasında Türkiye Ortopedik Özürlüler Federasyon Başkanı Cemal Merdan’ın konuşmacı olarak yer aldığı “Engelli ve engeli olmayanlar” konulu bir panel yer alacak. Başakşehir Living Lab’in ilk projesi olan “Mobil Kişi ve Halk Sağlığı Takip, Kontrol Sistemi” 06 Aralık Cuma gününden itibaren stantta yer alacak. Belediye sağlık ekipleri ziyaretçilere ücretsiz sağlık testleri yapacak.

 

Fuar süresince Başakşehir Belediyesi ilçe genelinden EYAF’a katılmak isteyen engelli vatandaşları özel dizayn edilmiş araçlarıyla fuar alanına taşıyacak. EYAF Expo fuarına katılmak isteyenler, Başakşehir Belediyesi’nin 444 0 669 numaralı telefonundan bilgi alabilecekler.

 

eyafexpo engelsiz yaşam fuarı,eyaf engelsiz yaşam fuarı

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ