Engelsiz Yaşam Fuarı başlıyor

05.12.2013

2 Kişi Okumuş

0 Yorum

Engelsiz Yaşam Fuarı başlıyor

Engelsiz Yaşam Fuarı başlıyor

Engelsiz Yaşam Fuarı başlıyor

Engelsiz Yaşam Fuarı başlıyor

 

Başakşehir Belediyesi’nin en büyük katılımcısı ve destekçisi olduğu ‘Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF)’ İstanbul Fuar Merkezi’nde, 05 Aralık 2013’te açılıyor.

 

Bu sene 6.sı düzenlenen EYAF’ta; engelli vatandaşlara sunulan ve onların hayatlarını kolaylaştıracak birbirinden değişik ürünler sergilenecek, proje, hizmet tanıtılacak.

 

Engellilere yönelik hizmetleri ile dört senedir ‘Engelsiz Hizmet Kalite’ ödülü alan Başakşehir Belediyesi de fuarda 11.hol’de yer alacak. Başakşehir Belediyesi fuar süresince ilçe bazında engellilerin hayatlarını kolaylaştırmaya dönük çalışmalarını ve projelerini katılımcılara anlatacak.

 

Belediye standı bu senede dop dolu; Seminer, sağlık taraması

 

EYAF bu sene 5-8 Aralık 2013 tarihleri arasında yapılacak. Engelsiz Yaşam Fuarı’na Başakşehir Belediyesi’nin yanı sıra pek çok belediye, dernekler, eğitim kurumları ve çok sayıda vatandaş katılacak. EYAF’ta bu senede; engelli vatandaşlara sunulan ve onların hayatlarını kolaylaştıracak birbirinden değişik proje, hizmet ve ürünler sergilenecek. Ziyaretçiler, stantta kendileri için detaylı şekilde tasarlanmış mekânda özel bir organizasyonla ağırlanacak. Belediye standında 05 Aralık Perşembe günü saat 15.00’de sanatçı Ahmet Turan Şan mini bir konser verecek. 06 Aralık Cuma günü 11.00-13.00 saatleri arasında Türkiye Ortopedik Özürlüler Federasyon Başkanı Cemal Merdan’ın konuşmacı olarak yer aldığı “Engelli ve engeli olmayanlar” konulu bir panel yer alacak.  Başakşehir Living Lab’in ilk projesi olan “Mobil Kişi ve Halk Sağlığı Takip, Kontrol Sistemi” fuar süresince stant da yer alacak. Belediye sağlık ekipleri ziyaretçilere ücretsiz sağlık testleri yapacak. Yine fuar süresince Başakşehir Belediyesi standında yer alan karikatürist ziyaretçilerin karikatürlerini yapacak.

 

Başakşehir Belediyesi ilçe genelinden EYAF’a katılmak isteyen engelli vatandaşları özel dizayn edilmiş araçlarıyla fuar alanına taşıyacak.

 

EYAF Expo fuarına katılmak isteyenler, Başakşehir Belediyesi’nin 444 0 669 numaralı telefonundan bilgi alabilecekler.

 

engelsiz yaşam fuarı 2011,engelsiz yaşam fuarı,engelsiz yaşam fuarı 2011 ali kolsuz,eyafexpo engelsiz yaşam fuarı,engelsiz yaşam fuarı katılımcıları

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ