Ekşi Sözlük’e bir tepki de Mehmet Görmez’den

23.07.2013

8 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ekşi Sözlük’e bir tepki de Mehmet Görmez’den

Ekşi Sözlük'e bir tepki de Mehmet Görmez'den

Ekşi Sözlük’e bir tepki de Mehmet Görmez’den

Ekşi Sözlük’e bir tepki de Mehmet Görmez’den

21.07.2013 23:36 31,691 kez okunmuş

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, Ekşi Sözlük’te Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’e dair hakaretvari sözler sarf edilmesine tepki gösterdi.

Ekşi Sözlük’te Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’e dair hakaretvari sözlerin hatırlatılması üzerine de Görmez, yazılanların üzerinde düşünülerek tertip edilmiş bir şey olduğunu düşünmediğini söyledi.

Eğer düşünülerek yapılan bir tertip varsa da amacının ramazanın manevi iklinini provoke etmeye yönelik olduğuna dikkati çeken Görmez, “Araya sızmış korsan bilgiler olabilir, diye yorumluyorum ama eğer düşünülerek yapılan bir tertip varsa, bu manevi iklimi provoke etmeye yönelik bir şeydir. Onun için herkesi sağduyuya davet ediyoruz” dedi.

Bu tür olayların uluslararası İslamafobia endüstrisinin cehenneme düzenlediği bir tren seferinin arkasına takılmaktan ibaret olduğunu belirten Görmez, “Bu trenin yakıtı 4 şeydir: Kin, öfke, nefret ve cehalet. Bu topraklarda hiç inanmayan bir ateistin dahi, o tür hakaretleri, sanal ortamda dahi olsa bilerek yazabileceğine, yazacağına ihtimal vermiyorum. Böyle birşey varsa, bunun bir tek yorum vardır. O da, uluslararası islamafobia endüstrisinin heybesini nefretle, kinle, öfkeyle, cehaletle doldurup cehenneme gönderdiği bir trenin arkasına takılıp, gönüllü yolcu olmaktan ibarettir diye düşündüm” ifadelerini kullandı.

ekşi sözlük bira fm,ekşi sözlük birinci pazar ligi,ekşi sözlük bireysel emeklilik,ekşi sözlük bir avuç deniz,ekşi sözlük bir milyon canlı para

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: