CHP’li Başkanın eşinden oruç tutanlara hakaret

18.07.2013

4 Kişi Okumuş

0 Yorum

CHP’li Başkanın eşinden oruç tutanlara hakaret

CHP'li Başkanın eşinden oruç tutanlara hakaret

CHP’li Başkanın eşinden oruç tutanlara hakaret

CHP’li Başkanın eşinden oruç tutanlara hakaret

17.07.2013 12:09 98,365 kez okunmuş

CHP’li Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’in eşi Meltem Ünal Erzen Twitter’da oruç tutanları aşağılayan ifadeler kullandı.

Gezi Parkı olayları ile doruk noktasına çıkan siyasi gerginlik, Ramazan ayının başlamasıyla birlikte Twitter’da hakarete varan ifadelerle devam ediyor.

Hakaret düzeyindeki açıklamaların yapıldığı Twitter’da ağırlı olarak konular siyaset, din ve toplum üzerine yöneliyor. Bunlardan birisi de dün akşam saatlerinde yaşandı.

CHP’Lİ BAŞKANIN EŞİ ORUÇ TUTANLARI AŞAĞILADI

CHP’li Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen’in, aynı zamanda da akademisyen olan CHP’li eşi Meltem Ünal Erzen Twitter’da oruç tutanlara yönelik aşağılacıyı ifadeler içeren bir tweet paylaştı. Erzen, “badem” diye aşağıladığı hükümet yanlısı bireylerin zekalarına da hakaret etti.

“BADEM IQ’LAR”

Erzen, oruç tutanlarla ilgili “Hah iftarları bitti galiba.. Düşmeye başladılar.. Badem IQ’lar..” gibi aşağılayıcı cümleler kullandı.

Kimi zaman çevreci, akademisyen ve CHP’deki sosyal sorumluluk projeleriyle öne çıkan Meltem Ünal Erzen, küçümseyici ve ötekileştirici üslupla attığı bu tweet sonrası takipçileri de dahil olmak üzere birçok kişiden tepki topladı.

İşte o şok tweet:

chp'li başkanın kızı terörist,öldürülen terörist chp'li başkanın kızı,chp'li başkanın kızı,chp'li başkanın kızı terörist çıktı,öldürülen terörist chp'li başkanın kızı çıktı

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: