BKSM sezon açılışını Ferhat Göçer’le yaptı

13.11.2013

3 Kişi Okumuş

0 Yorum

BKSM sezon açılışını Ferhat Göçer’le yaptı

BKSM sezon açılışını Ferhat Göçer’le yaptı

BKSM sezon açılışını Ferhat Göçer’le yaptı

BKSM sezon açılışını Ferhat Göçer’le yaptı

Başakşehirlilere konser, tiyatro ve dünya standartlarında gösterileriyle hizmet veren Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi (BKSM) 2013-2014 sezon açılışını Ferhat Göçer konseriyle yaptı.

 

Dünya’nın en prestijli orkestralarından İngiliz Kraliyet Filarmoni Orkestrasıyla 2011 yılında Bahçeşehirlilerle buluşan BKSM’nin sezon açılışına Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ı temsilen Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel katıldı. Başakşehirlilerin yoğun ilgi gösterdiği açılış konserinde BKSM’nin 1219 kişilik salonu tamamen doldu.

BKSM’nin görkemine yakışır bir konser

 

Ferhat Göçer konser öncesinde Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’ni çok beğendiğini belirterek “İçeride muhteşem bir atmosfer var. Çok büyük bir salon, çok idealı bir salon.  Seyirciyle sahnenin iletişimi açısından mükemmel bir salon. Bu nedenle bu salonda verilen konserlerin çok değerli olduğunu düşünüyorum. İstanbul’a da böyle güzel bir salon kazandıran herkese de yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

 

Güçlü yorumu ve her biri hit olan şarkılarıyla, müzikseverlerin ilgiyle takip ettiği isimlerden olan Ferhat Göçer konserine ‘Götür beni gittiğin yere’ parçasıyla başladı.

 

İzleyicilerle bir süre sohbet eden sanatçı ‘Türkiye’nin en güzel konser salonlarından birindeyiz. BKSM’nin ve sizlerin görkemine yakışır bir konser olmasını diliyorum’ dedi.

 

Ferhat Göçer konserde ‘Gidemem’, ‘Yüzüm gülmüyor’, ‘Bundandır Usta’ gibi bilindik parçalarının yanı sıra İngilizce, Fransızca, Yunanca parçaları da başarıyla seslendirdi.  Göçer’in sanat musikisinden seslendirdiği parçaları Başakşehirliler ilgiyle dinledi.

 

Sanatçıya konser sonrasında Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel tarafından çiçek takdim edildi. Sahne performansıyla göz dolduran Sanatçı alkışlarla uğurlandı.

BKSM, bu sezonda da çok iddialı

 

Gerçekleştirdiği konser, tiyatro ve gösterilerle Başakşehirlilerin göz bebeği olan Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi, 2013-2014 sezonunda da çok iddialı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

BKSM’nin Kasım 2013 programında Mazhar Alanson, Ömer Faruk Tekbilek, Can Atilla gibi duayen sanatçıların konserleri yanında; Colors Of Turkey (Türkiye’nin Renkleri) gibi müzik ve dans grupları da yer alacak.

BKSM bu sezonda yetişkinler kadar çocuklarında gönlünü fethedecek tiyatro oyunlarına mekan olacak. Kasım ayı boyunca Ali Baba ve Kırk Haramiler, Güneşe Yolculuk, Kırmızı Pabuçlar tiyatro oyunları ilçe çocuklarıyla buluşacak.

bksm sma,bksm,bksmarvelous1,bksman20sby,bksmermaid

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ