Beykoz Konakları’ndaki sır zirve için ne dediler?

18.07.2013

32 Kişi Okumuş

0 Yorum

Beykoz Konakları’ndaki sır zirve için ne dediler?

Beykoz Konakları'ndaki sır zirve için ne dediler?

Beykoz Konakları’ndaki sır zirve için ne dediler?

Beykoz Konakları’ndaki sır zirve için ne dediler?

18.07.2013 08:03 9,410 kez okunmuş

“Beykoz Konakları’nda Sır Toplantı” haberinin aktörleri Mustafa Sarıgül, Hüsamettin Özkan ve Aydın Doğan iddialara açıklık getirdi.

İşadamları Mustafa Koç ve Aydın Doğan ile Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün eski Başbakan Yardımcısı Hüsamettin Özkan’ın Beykoz Konakları’ndaki evinde bir araya geldiği iddia edilmişti. AKŞAM, olayı dün “Beykoz Konakları’nda Sır Toplantı” manşetiyle duyurdu. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül yazılı açıklama yaparak “Adı geçen dostlarımla uzun yıllara dayanan tanışıklığım ve dostluğum vardır. Kendileriyle zaman zaman görüşürüm” dedi. Sarıgül “Özellikle Başbakan Yardımcım Sayın Özkan ile siyasi yakınlığım uzun yıllara dayanır. Ayrıca bu dostluğumuz sır değil herkes tarafından bilinen bir gerçektir” ifadesini kullandı. Haber üzerine Hüsamettin Özkan da bir açıklama yaparak “Ben siyaset yaparsam zaten aleni yaparım. Ben kaçacak insan değilim. Siyaset adamı siyaset yapar. Kimseye, o isimlere benim ihtiyacım yoktur” dedi.

AYDIN DOĞAN: HAYAL MAHSULÜ

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan da yaptığı açıklamada şöyle dedi: Beykoz Konakları’nda Sır Toplantı başlıklı haberin gerçekle ilgisi yoktur. Böyle bir toplantı olmamıştır. Masa başında hazırlanmış bu hayal mahsulü haber karşısında ne diyeceğimi gerçekten bilemiyorum.

GÖKÇEK, TWİTTER’DAN O TOPLANTIYI YAZDI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de twitter hesabından konuyla ilgili açıklamalar yaptı: – Toplantıda alınan karar Kemal Kılıçdaroğlu ile pazarlık edilecek ve Sarıgül’ün İstanbul adaylığı için ikna edilecek. Sen dedikodulara inanma denilecek.- Aksi takdirde Kılıçdaroğlu hakkında Doğan Grubu yaylım ateşine başlayacağız lisan-ı münasiple anlatılacak. Teklif kabul görürse.- Sarıgül seçilse de seçilmese de genel başkan işi yerel seçim sonrasına bırakılacak.

sibel canın beykoz konaklarındaki evi,beykoz konaklarındaki konsey başkanı,beykoz konaklarındaki konsey,beykoz konaklarındaki ünlüler

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: