Başkan Uysal, Güreşçileri ziyaret etti

23.01.2014

3 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başkan Uysal,  Güreşçileri ziyaret etti

Başkan Uysal,  Güreşçileri ziyaret etti

Başkan Uysal, Güreşçileri ziyaret etti

Başkan Uysal, Güreşçileri ziyaret etti

 

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehir’de faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’nün güreş altyapı sporcu ve hocalarını ziyaret etti.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, İlahiyatçı Yazar Ömer Döngeloğlu ve Başakşehir Mahalle Muhtarı Fatih Mehmet Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu misafirleri Başakşehir Güreş Derneği Başkanı Muhittin Yeşilçiçek ve yardımcısı Hamdi Demir karşıladı.

“Ata Sporumuz güreşi her zaman destekleriz”

 

Başakşehir 4. Etap İkitelli Spor Kompleksi’nde antrenman salonunu gezen Başkan Mevlüt Uysal’ı, salonda bulunan 50’den fazla güreşçi alkışlarla karşıladı. Başkan Uysal, Başakşehir’de güreşçilerin başarılarını takdirle izlediğini belirterek, “Ata sporumuz güreşe her zaman destek vermeye hazırız. Sizler burada çok güzel işler yapıyorsunuz, şu an sizin akranlarınızın bir kısmı belki boş işlerle uğraşırken, sizler burada spor yaparak hem başarı kazanıyor hem de sağlıklı bir vücuda sahip oluyorsunuz” dedi. Başkan Uysal ayrıca mahallelerde birçok alanda spor merkezleri oluşturacaklarını ve buralardan gençlerin istifade edeceğini söyledi. Etrafını saran minik güreşçilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Uysal, geçen sezon büyük başarılara imza atan yıldız ve genç güreşçilerle sohbet etti.

“Sadece güreş değil, iyi insan olmayı öğretiyoruz”

 

Başakşehir Güreş Derneği Başkanı Muhittin Yeşilçiçek ise, Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek bu desteğin sürmesi temennilerini dile getirdi: “Burada yapılan çalışmalarda hocalarımızın çok büyük emeği var, büyük fedakârlık ve özveri ile çocuklarımızı kendi evlatları gibi çalıştırıyorlar. Onlara sadece güreş değil, iyi insan, saygılı birer fert olmayı öğretiyorlar” dedi.

 

Başakşehir’de 4.Etap’ta bulunan İkitelli Spor Kompleksi’nde İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü’ne bağlı 150’den fazla sporcu beş yıldır altyapı çalışmalarına katılıyor. Son yıllarda bu çalışmalara katılan güreşçiler ciddi başarılar elde ettiler. Olimpiyat kadrosuna güreşçi veren bu kadrodan aynı zamanda geçtiğimiz yıl Yıldız Milli takıma 6 sporcu katıldı. 2013 sezonunda Türkiye şampiyonalarında 9 güreşçi dereceye girerken 2 güreşçi uluslar arası dereceye girdi.

başkan uysal otomotiv,başkan uysal,başkan uysal otomotiv antalya,başkan uysal galeri antalya,başkan uysal oto

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ