Başakşehir’de karne heyecanı

03.02.2014

2 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başakşehir’de karne heyecanı

Başakşehir'de karne heyecanı

Başakşehir‘de karne heyecanı

Başakşehir‘de karne heyecanı

Okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki yaklaşık 17 milyon öğrenci bugün karne alarak 2 hafta sürecek yarıyıl tatiline girecek. Başakşehir ilçesi genelindeki  80 eğitim kurumunda da karne heyecanı yaşanıyor.

 

Öğrenciler ve öğretmenler, 9 Şubat’a kadar tatil yapacak. Tatilin ardından 2013-2014 eğitim öğretim yılının ikinci yarısı 10 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Öğrencilerin bu ilk performansının yansıtıldığı karne notlarının ikinci yarıyıl için teşvik haline gelmesi gerektiğini söyleyen Başkan Uysal,  mesajında öğrencileri tebrik ederek: “Sorumluluk sahibi, büyüklerine saygılı, küçüklerine örnek olan,  çevresine duyarlı insanların yetişmesi için çaba sarf ediyoruz. Her şey başarı ile ölçülemez. Bu yüzden yüksek not alamayan öğrencilerin velileri de çocuklarını ikinci dönem notlarını düzeltmeleri için motive etmeli. Bu yarıyıl tatili tüm öğrencilerimizin motivasyonunu arttıracaktır. Tüm Öğrencilerimizin tatilini iyi geçirmelerini diliyorum.” diye konuştu.

 

Okullar dezenfekte edilecek

Sömestr tatili nedeniyle, bütün okullarda dezenfekte çalışmaları da yapılacak. Başakşehir Sağlık işleri Müdürlüğü  tarafından yapılacak olan çalışmalarda okullar hijyen bakımından en iyi duruma getirilecek. İkinci yarıyıla öğrenci ve velilerin gönül rahatlığıyla girmeleri için  çalışmaların ikinci eğitim döneminden önce bitirilmesi planlanıyor.

başakşehirde satılık daireler,başakşehirde kiralık daire,başakşehirdeki liseler,başakşehirde yangın,başakşehirde satılık daire

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ