Başakşehir Şiir’e Doydu

14.01.2014

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başakşehir Şiir’e Doydu

Başakşehir Şiir'e Doydu

Başakşehir Şiir’e Doydu

Başakşehir Şiir’e Doydu

 

Başakşehir M. Emin Saraç Kültür Merkezi’nde düzenlenen geceye Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş ve Başakşehirli şiir severler katıldı.

 

Selahattin Kocaaslan’ın sunduğu Şiir Gecesi’ne katılan şairler Mehmet Çelik, Âdem Turan, Ali Ayçil, Furkan Çalışkan, Emel Özkan, İsmail Kılıçarslan, Mevlana İdris Zengin, Mustafa Akar, Said Yavuz, Muzaffer Serkan Aydın ve Nurettin Durman en güzel şiirlerini Başakşehirliler için okudu.

 

Okunan şiirlerin ardından bir mini konser veren Sanatçı Recai Ağbaba seslendirdiği, “Şu yüce dağları duman kaplamış, “Taşa verdim yanımı”, “Bahçede Yeşil Çınar” gibi türkülerle Başakşehirlilere duygulu anlar yaşattı.

 

Program sonunda Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, şairler ve halk müziği sanatçısına Belediye Başkanı Mevlüt Uysal adına çiçek takdim etti. Bu güzel gecede birbirinden güzel şiirlerle duygularımıza seslenen şairlerimize ve okuduğu türkülerle hepimizi duygulandıran Recai Ağbaba ve orkestra arkadaşlarına teşekkür ederim” diyen Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş ve şairler gecenin anısına birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

başakşehir posta kodu,başakşehir devlet hastanesi,başakşehir evleri,başakşehir tıp merkezi,başakşehir kültür merkezi

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ