Başakşehir Hayvan Barınağına anlamlı ziyaret

21.12.2013

26 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başakşehir Hayvan Barınağına anlamlı ziyaret

Başakşehir Hayvan Barınağına anlamlı ziyaret

Başakşehir Hayvan Barınağına anlamlı ziyaret

Başakşehir Hayvan Barınağına anlamlı ziyaret

 

Başakşehir Doğa Koleji öğrencileri, ‘Başakşehir Belediyesi Sahipsiz Hayvanları Kısırlaştırma ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

Kendi aralarında topladıkları eşyalar ve mamalarla sahipsiz hayvanları ziyaret eden öğrenciler, veteriner hekimlerden önemli bilgiler aldı.

 

‘Sadece hayvanları değil, doğayı, insanları sevmeliyiz’ diyen, Doğa Koleji Öğretmeni Nebahat Alkan: “Hayvan sever bir vatandaşım ve onların da bu dünyada bizim kadar yaşamaya hakları olduğunu düşünüyorum. Benim evimde de sokaktan alarak baktığım birçok hayvan var. Bu konuda ne kadar çok öğrencimi kazanabilirsem ne mutlu bana. Çünkü insanlar hayvan severlerse her şeyi severler, merhamet duygusu kazanırlar. Başakşehir Belediyesi’nin de hayvanlar konusundaki duyarlılığını takdir ediyorum ve yapılan çalışmaların herkese örnek olmasını diliyorum.” dedi.

Onlarda, bizim gibi canlı

 

Barınakta olmaktan çok mutlu olduğunu söyleyen 4. sınıf öğrencisi Ece Erdoğan da, “Hayvanları çok sevdiğim ve okulun başkanı olduğum için buradayım.  Belediyeler, hayvanları barınaklarda beslenmesine destek vermeli. Hayvan sevgisini tüm çocuklara aşılamak için çalışmalar yapmalı. Benim buradan vereceğim mesaj ‘herkes hayvanlara iyi davransın’ çünkü; onlarda bizim gibi birer canlı.” dedi.

 

başakşehir hayvan barınağı nerede,başakşehir hayvan barınağı,başakşehir hayvan barınağı telefon,başakşehir hayvan barınağı telefon numarası,başakşehir hayvan barınağı iletişim

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ