Başakşehir Belediye Zabıtası, ödül aldı

28.03.2014

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

Başakşehir Belediye Zabıtası, ödül aldı

>Başakşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, ilçede yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanlığı’ndan ödül aldı.

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı’nca her yıl düzenlenen ve bu yıl 7. si gerçekleştirilen Geleneksel Tüketici Hakları Paneli ve Ödül Töreni büyük bir katılımla sona erdi.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı konferans salonunda gerçekleşen törende, sivil toplum kuruluşlarına, medya organlarına,  radyolara,  kamu kurum ve kuruluşlarına, eğitim ve öğretim kurumlarına ve bilinçli tüketicilere ödüller ve plaketler dağıtıldı. 15 Mart Dünya Tüketiciler Günü münasebetiyle düzenlenen Geleneksel Tüketici Hakları Paneli ve Ödül Töreninde Başakşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü adına ödülü Zabıta Müdürü Faruk Öztürk aldı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından ikinci kez ödüle layık görülen, Başakşehir Belediyesi, İlçe’de sağlık ve huzur ortamının korunması ve geliştirilmesi için özverili çalışmalar yürütüyor.

 

‘Bilinçli vatandaş, huzurlu bir ilçe’</strong

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ