‘Bana bir şey olursa sorumlusu Erdoğan’dır’

04.07.2013

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

‘Bana bir şey olursa sorumlusu Erdoğan’dır’

'Bana bir şey olursa sorumlusu Erdoğan'dır'

‘Bana bir şey olursa sorumlusu Erdoğan’dır’

‘Bana bir şey olursa sorumlusu Erdoğan’dır’

03.07.2013 09:57
Erdoğan, Gezi Parkı eylemleri için “İstanbul kurtarılmıştır” sözlerini kullanan Kırca için “Tüm hukuk yollarını çalıştıracağız, bunun hesabını vermesi lazım” dedi. Levent Kırca, Başbakan’ın sözlerine ”Bana bir şey olursa sorumlusu Başbakan Erdoğan’dır” diye yanıt verdi.

Levent Kırca Ulusal Kanal’daki Haber Masası programında Başbakan Erdoğan’ın kendisi hakkındaki açıklamalarına cevap verdi.

Kırca, “Buradan savcılara ve yargıçlara duyuruyorum, bana bir şey olursa sorumlusu Tayyip Erdoğan’dır. Başıma bir şey gelirse devrimci arkadaşlarım korkmadan yollarına devam etsinler” dedi.

Kırca, Taksim direnişi ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalar için “Kanunsuz bir şey söylemedim aynı sözleri bugün de söylüyorum, Ben Cumhuriyeti savundum. Cumhuriyeti savunmak suçsa bu suçu işlemeye devam edeceğim” diye konuştu.

Erdoğan’ın önce Fazıl Say’ı hedef gösterdiğini, ardından Mehmet Ali Alabora’yı şimdi de kendisini hedef aldığını ileri süren Kırca, Başbakan’ın sanatçıları hedef almaya devam edeceğini iddia etti.

kendimi çok seviyorum bana birşey olursa yaşayamam,bana birşey olursa yaşayamam,bana birşey olursa,bir şey olursa suçu bana attın,bir şey olursa suçu bana atın. – kuzen

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: