Bahçeşehir’de Öğretmenler Günü Coşkusu

27.11.2013

4 Kişi Okumuş

0 Yorum

Bahçeşehir’de Öğretmenler Günü Coşkusu

Bahçeşehir'de Öğretmenler Günü Coşkusu

Bahçeşehir’de Öğretmenler Günü Coşkusu

Bahçeşehir’de Öğretmenler Günü Coşkusu

İBB Şair Erdem Beyazıt İ.Ö.Okulu ‘nun organize ettiği  24 Kasım öğretmenler günü Bahçeşehir Muhsin Ertuğrul Tiyatrosu’nda kutlandı.

Bahçeşehir Atatürk Anıtı’nda çelenk koyma töreni ile başlayan programa Başakşehir Kaymakamı Fatih Kocabaş, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Baltacı, Başakşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Basri Akdemir ve şube müdürleri ile çok sayıda öğretmen katıldı.

Öğrencilerin hazırladığı resim sergisini gezen misafirler kokteylin ardından salondaki yerlerini aldılar.  İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından konuşma yapan Başakşehir Kaymakamı Fatih Kocabaş, öğretmenlik mesleğinin kutsal olduğunu belirterek; “Ben de okuduğum bölüm itibariyle bir öğretmen adayı idim. Ancak pedagojik formasyonu kaçırdığım için öğretmen olamadım. Öğretmenler ile öğrenciler arasında özel bir bağ var ve öğretmenler emeklerinin karşılığını hemen alabiliyorlar” dedi.

 

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın kutlama mesajının yayınlanmasının ardından  ilçe genelinde yapılan şiir,kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüller verildi.

İlçedeki okulların müzik öğretmenlerinin oluşturduğu gurubunun verdiği mini konser ve  göreve yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreniyle program sona erdi.

 

bahçeşehirde satılık villalar,bahçeşehirde satılık villa,bahçeşehirde kiralık daire,bahçeşehirde yeni konut projeleri,bahçeşehirde kiralık villa

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ