23 Temmuz 2013'da eklenmiş, 156 kişi görüntülemiş
Aydoğdu Koleji
Adres : 4.Etap 1.Kısım Yaşar Doğu Cad. No:6 Başakşehir / İstanbul
Telefon : Tel:(0212) 487 90 00 (pbx)
Faks : -
E-Posta : basaksehir@aydogdukoleji.com
Websitesi : http://www.aydogdukoleji.com

Aydoğdu Koleji

GOLD FİRMA

Aydoğdu ilk olarak 1996 yılında Aydoğdu Anaokulu olarak Bakırköy semalarında doğdu. Daha sonra 2003 yılında Başakşehir semalarına geçen Aydoğdu Kampus adını alarak   okul öncesine yönelik çalışmalarını Türkiye’de bir ilke imza atarak modern teknolojinin sağladığı tüm olanakları,dünya standartlarında bir merkezde, birleştirdi. Planlanarak yapılan ilk Okul öncesi kurum ünvanını aldı.

Okulöncesi eğitimde birçok yeniliklere öncülük eden Aydoğdu Çocuk Kampüsü kalite, güven ve başarının adresi oldu. Bütün dersler için uygun şartlar sunan kampüs imkânları ile her dersin profesyonel öğretmenlerce verilmesi Ay ışığını kısa zamanda güçlendirdi. AyDOĞDU güçlü ışığıyla çocuklarımızın yeteneklerini keşfedip geliştirmelerinde, performanslarının yükseltilmesinde anne babalara yol gösterdi. Bu rehberlik birçok yarışmada da öğrencilerimize ödüller getirdi. Ront, drama, resim, oyun hamuru yarışmalarında birçok öğrencimizin yetenekleri ödüllendirildi.

Aydoğdu, 2009 yılında tekrar parlayarak  Florya semalarına da doğdu.  Aydoğdu Anaokulunun Florya şubesi açıldı. Bugün Aydoğdu dolunay olma yolunda hızla ilerlemekte!

2012–2013 öğretim yılında Özel Aydoğdu Koleji,  Aydoğdu Eğitim Kurumlarına katıldı.

Aydoğdu Koleji daha çok öğrencinin dünyasını aydınlatacak  ve onlara yol gösterecek!

 

Harita Bilgisi

İlgili Terimler :

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 7 + 4 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

Sistemde firma tarafından eklenmiş haber bulunamadı