Anadolu Ateşi’nden Muhteşem Gösteri

13.04.2014

2 Kişi Okumuş

0 Yorum

Anadolu Ateşi’nden Muhteşem Gösteri

93 ülkede, 3850 canlı performans ile 35 milyonu aşan izleyici tarafından izlenen Anadolu Ateşi,  muhteşem bir gösteri ile Başakşehirlileri coşturdu.
Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlenen gösteriye Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel ve çok sayıda Başakşehirli katıldı.

 

Anadolu’nun binlerce yıllık sevgi, kültür ve tarih mozaiğinin barışla harmanlanan ateşini, tüm dünyaya tanıtmayı hedefleyen Anadolu Ateşi’ni izlemeye gelen Başakşehirliler 1200 kişilik salonun tamamını doldurdu. 

 

Türkiye’nin her yöresinden müzikler eşliğinde danslar sergileyen gösteri sonunda performansı ile seyircilerden büyük alkış aldı. 

 

Gösterinin sonunda Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Ertemel, Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan’a bir çiçek takdim etti. Ertemel, “Burada Anadolu Ateşi’nin üçüncü gösteri olmasına rağmen her oyunda ilk kez izleyecekmiş gibi heyecanlanıyoruz. Mustafa Erdoğan ve Anadolu Ateşi ekibiyle başka projelerde, daha büyük gösterilerde burada buluşmayı istiyoruz” dedi. 

 

“İstanbul’un en iyi izleyicisi Başakşehir’de. Bizimle birlikte gösteri boyunca dansettiler” diyen Mustafa Erdoğan da Bahçeşehir Kültür Sanat Merkezi’nin İstanbul’daki en güzel sahne olduğunu ve burada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Böyle güzel bir yere İstanbul’un ihtiyacı vardı. Burayı İstanbul’a ve Başakşehir’e kazandıran Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Gösteri bitiminde dansçılar salonu dolduran Başakşehirliler tarafından ayakta alkışlandı. 


</strong

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız:

http://www.basak-sehir.com/wp-content/uploads/2018/02/başakşehir-korkutlarhaliyikama.jpg

BENZER İÇERİKLER

FACEBOOKTA BİZ