AK Parti müziği tava sesini bitirdi

03.07.2013

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

AK Parti müziği tava sesini bitirdi

AK Parti müziği tava sesini bitirdi

AK Parti müziği tava sesini bitirdi

AK Parti müziği tava sesini bitirdi

02.07.2013 11:54
Komşularının gerçekleştirdiği tencere-tava eylemlerinden rahatsız Mustafa Bulut, evinin terasına döşettiğises sitemiyle komşularını uyararak, AK Parti seçim müzikleri dinletmeye başlayınca eylemler sona erdi.

Kadıköy Göztepe’deki evinin terasına 3 tane yüksek ses çıkarma özelliğine sahip hoparlör sistemi döşeten Bulut, geçtiğimiz cumartesi gecesi önce mikrofonla sokağındakileri evde hastası olduğu yönünde uyardı. Ses kesilmeyince de AK Parti seçim müziklerinden oluşan CD’yi bütün sokağa dinletti. Polisin gelmesiyle kesilen müzik ve tencere sesinin ardından sokakta pazar gecesi birkaç ufak ses dışında sessizlik hâkimdi.

KENDİMİ POLİSE İHBAR ETTİM

Mustafa Bulut, yaklaşık bir aydır süren tencere ve tavalı eylem sırasında çıkan gürültüden ağır hastalığı bulunan kayınvalidesinin rahatsız olduğunu, buna rağmen hiçbir tepki göstermeden beklediklerini belirtti. En sonunda kayınvalidesini Avrupa yakasındaki bir akrabasına bırakan Bulut, önce 3 tane yüksek ses çıkarma özelliğine sahip hoparlörü terasa yerleştirdi ardından da kendi deyimiyle test yayınına başladı. Bulut ‘Önce karakola gidip bu karşı eylemi yapacağımı, şikâyet gelirse aramadan direkt bana gelmelerinisöyledim sonra da denemek için bir AK Parti seçim müziği çaldım. Sokak bir anda doldu, herkes tepki gösterdi ‘Başbakan sana kaç para verdi de bu ses sistemini döşedin’ diye bağıranlar oldu. Onlar doğal tepki benimki parayla alınmış satılık tepki öyle mi?’ şeklinde konuştu.

TARAFLAR ANLAŞTI, GÜRÜLTÜ YOK

Gündüz çaldığı müzik sonucu sokaktakilerle tartışan ve ‘Siz çalarsanız ben de çalarım’ şeklinde tepki gösteren Bulut, akşam başlayan tencere gürültüsünün ardından bu sefer mikrofona kendisi geçti ve ‘Ülkesine zarar vermek isteyen, başkasının çıkarlarına hizmet eden burada durmasın, o ülkelere gitsin. Siz bu gece yarım saat çalarsanız ben bir saat müzik çalacağım’ dedi. Evin önünde toplanan kalabalığın arasından kendisine hakaretler edilirken bir kadının kapısını çaldığını ve müziği keserse tencere sesinin susacağını belirttiğini kaydeden Bulut müziği kapattı, tencere sesi kesildi. Bulut, ‘Gündüz polisle de anlaşmıştık. Polis olayın bir karşılıklı tepki haline gelmesini istemediği için rica etti ve yarın çalmayacağım dedim. Sokaktakilerle de anlaştık’ dedi. Bulut, olaylardan sonra sokaktatencere-tava çalanların kalmadığını söyledi. 

ak parti müziği sözleri,ak parti müziği dinle,ak parti müziği indir,ak parti müziği,ak parti müziğini indir

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: