Ahmet Özal, Turgut Özal’ı zehirleyenleri açıkladı

03.07.2013

1 Kişi Okumuş

0 Yorum

Ahmet Özal, Turgut Özal’ı zehirleyenleri açıkladı

Ahmet Özal, Turgut Özal'ı zehirleyenleri açıkladı

Ahmet Özal, Turgut Özal’ı zehirleyenleri açıkladı

Ahmet Özal, Turgut Özal’ı zehirleyenleri açıkladı

02.07.2013 07:33
Ahmet Özal babasının ölümüyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu…

Turgut Özal’ın şüpheli ölümünün arkasında uluslar arası bir gücün olmadığını söyleyen oğul Özal’dan, dikkat çeken açıklama…

Ahmet Özal: Babamın ölümü ile ilgili mesele incelenirken, bağlantılar, 88 suikastı ile birleşecek. O suikastın arkasında çıkanlar 2-3 sene sonra bunu yaptılar zaten.

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın oğlu Ahmet Özal, 8. Cumhurbaşkanı’nın şüpheli ölümüne ilişkin Cihan’a açıklamalarda bulundu.

Turgut Özal’ın öldürülmesinin arkasında uluslar arası bir gücün olmadığını söyleyen Ahmet Özal, 88 yılındaki suikastın arkasındakilerin bu işi organize ettiğini savundu.

Ahmet Özal’ın tespiti şöyle: “Turgut Özal’ın ölümünün uluslar arası bir operasyon olduğunu düşünmüyorum. Dış mihraklar lafına pek inanmıyorum. Bu iş içerden yapıldı. Dış mihraklar diyerek bu anlamda komplo teorisi aramak paranoyakça. Türkiye o kadar zayıf bir ülke değil. Babamın ölümü ile ilgili mesele incelenirken, bağlantılar, 88 suikastı ile birleşecek. O suikastın arkasında çıkanlar 2-3 sene sonra bunu yaptılar zaten. Babama birkaç suikast girişimi oldu. Dolayısıyla hem suikast hem de ölümüyle ilgili gerek kozmik odalarda, gerek devletin arşivlerinde, zamanında yapılmış bütün araştırmalar var. Bunlar zamanla ortaya çıkacak.”

ahmet battal turgut özal,ahmet hamulu turgut özal,ahmet turgut özal

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Lütfen Yanıtlayınız: